برترین ها

اسپاتیفای به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند - برترین ها

--
  • تاریخ : ۶ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 25 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای اسپاتیفای به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند بسته هستند

مطابق وعده‌های قبلی، اسپاتیفای از این پس به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند. تا پیش از این، در صورت عدم پرداخت حق اشتراک به اسپاتیفای هم باید تبلیغات زیاد را تحمل می‌کردید و هم برای گوش دادن به آهنگ‌های یک پلی‌لیست، ناچار به استفاده از گزینه شافل بودید.

اما حالا و در نظام جدید، کاربران نسخه رایگان اسپاتیفای می‌توانند به 15 پلی‌لیست جدید دسترسی پیدا کنند که همگی توسط الگوریتم هوش مصنوعی اپلیکیشن و از آهنگ‌های مورد علاقه آنان گردآوری شده است.

کاربران نسخه رایگان اسپاتیفای می‌توانند به 15 پلی‌لیست جدید دسترسی پیدا کنند

نکته بسیار خوب اینجاست که بر خلاف گذشته، حالا می‌تواند هر چند بار که خواستید آهنگ‌ها را به ترتیب دلخواه عوض کنید و دیگر محدود به گزینه شافل نخواهید بود.  پلی‌لیست‌های جدید اسپاتیفای همچون گذشته در صفحه خانه اپلیکیشن قرار می‌گیرند، هر چند که همیشه ثابت نیستند و بسته به آهنگ‌هایی که در اسپاتیفای گوش می‌کنید ممکن است دچار تغییر شوند.

البته اسپاتیفای برای آنکه روی آهنگ‌های انتخابی در پلی‌لیست‌هایتان تسلط داشته باشید، به شما اجازه داده که با «لایک کردن» یا «پنهان کردن» آهنگ‌ها هوش مصنوعی اپلیکیشن را با به سمت سلیقه خودتان سوق بدهید.

اما به جز مواردی که گفتیم، اسپاتیفای یک گزینه Data Saver جدید هم برای کاربران در نظر گرفته که می‌تواند برای صرفه‌جویی در مصرف اینترنت بسیار مفید و کاربردی ظاهر شود. اعمال تغییراتی که گفتیم از روز گذشته در اسپاتیفای آغاز شده، اما ممکن است دسترسی همه کاربران سرویس به آن‌ها اندکی به طول بینجامد.

The post اسپاتیفای به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند appeared first on دیجیاتو.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.