برترین ها

راهنمای تحصیل در اتریش و تخمین هزینه تحصیل در این کشور - برترین ها

--
  • تاریخ : ۲ام اردیبهشت ۱۳۹۸
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 18 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای راهنمای تحصیل در اتریش و تخمین هزینه تحصیل در این کشور بسته هستند

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به اتریش را دارند و می خواهند در این کشور ادامه تحصیل بدهند در صورت داشتن مدرک دانشگاهی می توانند با اخذ انتقالی از دانشگاه مربوطه خود به یکی از دانشگاه های اتریش تحصیل در اتریش را ادامه دهند. یکی از شرایطی که برای ادامه تحصیل در این کشور وجود دارد داشتن مدرک دانشگاهی است و افرادی که دارای مدرک دیپلم نمی توانند به شکل مستقیم وارد دانشگاه های این کشور شوند. این افراد باید از طریق کنکور اقدام به تحصیل در دانشگاه های اتریش کنند.

 مهاجرت تحصیلی به اتریش

تحصیل در اتریش:

کالج ها در اتریش به زبان آلمانی تدریس می کنند طول دوره تحصیل در این کالج ها نیز دو الی سه ترم است و برای وارد شدن به این کالج ها باید نمره قبولی از کنکور دریافت کنید. پس با این اوصاف شرط ابتدایی و لازمه برای پذیرش در این دانشگاه ها قبولی در کنکور شبانه یا روزانه است.

شرایط تحصیل در اتریش

بعد از دریافت گواهی اشتغال به تحصیل و ارائه ریز نمرات، مدارک مربوطه دیگر و تشکیل پرونده می توانید در دانشگاه های معتبر اتریش یا وین مشغول به ادامه تحصیل شوید. توجه داشته باشید که برای افرادی که مدرک خود را از دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی، آزاد و علمی کاربردی دریافت کرده اند باید برای تحصیل در اتریش و دانشگاه های آن در مقطع کارشناسی ارشد آن را به صورت پیوسته بگذرانند و حق ادامه تحصیل ناپیوسته را ندارند.

امکانات تحصیلی اتریش

برای افرادی که قصد دارند تا مقاطع بالای تحصیلی ادامه تحصیل دهند شرایط به این صورت است که با گذراندن واحدهای درسی و معادل سازی واحدها می توانند به مقاطع بالاتر برای تحصیل راه پیدا کنند. در این شرایط واحدهای درسی که در دانشگاه مورد نظر خود گذرانده اید مورد بررسی قرار می گیرند و دیگر نیاز به گذراندن دوره های مجدد این واحدهای درسی نیست.

افرادی که مدرک دانشگاهی خود را دریافت کرده اند می توانند به روش های مختلفی بورس تحصیلی دریافت کنند و یا از طریق هزینه های شخصی خود اقدام به تحصیل در این کشور کنند. با توجه به شرایطی که در برخی از دانشگاه ها وجود دارد برخی از دانشجویان می توانند از طریق بورس تحصیلی و به صورت رایگان دوره های تحصیلی خود را در اتریش بگذرانند.

نحوه ادامه تحصیل در کشور اتریش

اما در رابطه با هزینه تحصیل در اتریش نیز می توان اینگونه بیان کرد که با توجه به نوع دانشگاه و هزینه های جاری فرد دانشجو متفاوت می باشد اما میانگین شهریه ای که برای این دانشگاه در نظر گرفته می شود ۷۴۶ یورو می باشد.

The post راهنمای تحصیل در اتریش و تخمین هزینه تحصیل در این کشور appeared first on آرگا.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.