برترین ها

سرقت ۲۷ هزار دلاری از اپل استور ؛ پلیس به دنبال مظنونین نوجوان - برترین ها

--
  • تاریخ : ۲۰ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 12 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای سرقت ۲۷ هزار دلاری از اپل استور ؛ پلیس به دنبال مظنونین نوجوان بسته هستند

به تازگی اتفاق عجیبی در یکی از فروشگاه‌ی اپل استور واقع در شهر فرزنوی ایالت کالیفرنیا رخ داده است. درحالی که خریداران زیادی در این محل حاضر بودند، ناگهان چهار مرد به این مکان هجوم آورده و هر گجتی که به دستشان رسیده را جمع آوری کرده و به سرعت فرار کرده‌اند. به گزارش پلیس ۲۶ دستگاه توسط آنها به سرقت رفته که روی هم رفته ۲۷ هزار دلار ارزش داشته‌اند.

ویدیو‌ی ضبط شده توسط دوربین‌ امنیتی نشان می‌دهد که این چهار دزد بسیار سریع و چابک بوده‌اند. این چهار مرد که پلیوری کلاه دار بر تن داشتند و با کشیدن کلاه روی صورتشان سعی داشتند هویت خود را مخفی کنند، یک باره به سمت میز‌های اپل استور هجوم آوردند. جالب اینجاست که خریداران از هجوم ناگهاین این افراد ترسیدند و نتوانستند از جای خود تکان بخورند. این مسئله موجب شد که ۴ سارق بتوانند به راحتی تمامی وسایل دلخواه خود را قاپیده و با خود ببرند.

پلیس فرزنو گزارش داده که در میان گجت‌های به سرقت رفته چندین مدل از تلفن‌های هوشمند اپل نظیر آیفون 6، آیفون 7، آیفون8 و آیفون 10 نیز دیده می‌شود. تمامی این موبایل‌ها به همراه دیگر مک بوک‌های دزدیده شده به میز‌های این فروشگاه بسته شده بودند اما سارقین موفق شده‌ بودند به هر ترتیب آنها را از میز جدا کرده و با خود ببرند.

یکی از مشتریان شجاع سعی کرد که راه خروج را سد کرده و کمی برای مامورین امنیتی زمان بخرد اما اولین سارق به وی برخورد کرد و او را از سر راه برداشت.

طبق تحقیقات پلیس، گروه سارقین متشکل از این ۴ نفر به علاوه یک راننده بوده و آنها به دنبال ۵ مظنون ۱۶ تا ۱۸ ساله هستند. نیروی پلیس گمان می‌برد که یک دسته به خصوصی از سارقان می‌توانند عاملین طراحی این دزدی باشند چرا که پیش از این نیز سرقت‌هایی با استراتژی مشابه در همین شهر صورت پذیرفته است.

The post سرقت ۲۷ هزار دلاری از اپل استور ؛ پلیس به دنبال مظنونین نوجوان appeared first on دیجیاتو.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.