برترین ها

گوشی های هوشمند ۳ برابر بیش از توالت آلوده هستند - برترین ها

--
  • تاریخ : ۶ام شهریور ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 8 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای گوشی های هوشمند ۳ برابر بیش از توالت آلوده هستند بسته هستند

طبق تحقیقات محاسبه شده این آلودگی، این میزان سه برابر بیشتر از آلودگی توالت است. آلودگی تخمین زده شده در آیفون ۶ نشان می دهد که اسمارت فون ها دارای آلودگی زیادی می باشند. 

ابن آلودگی به شکل بی نهایت در صفحه نمایش مخفی شده است. گذشته از صفحه نمایش، کلید آنلاک و هوم یک گوشی هوشمند فوق العاده آلوده است.

یک سوم کاربران انگلیسی تلفن های هوشمند اعتراف کرده اند که هیچ وقت تلفن همراه خود را تمیز نمی کنند. ضمن اینکه یک نفر از میان ۲۰ نفر هر ۶ ماه یک بار اقدام به تمیز کردن گوشی می کند.

آلودگی گوشی های هوشمند

برای سنجش میزان آلودگی، باکتری، کپک و قارچ تلفن های هوشمند، سامسونگ گلکسی اس ۸، گوگل پیکسل و آیفون ۶ انتخاب شدند. این سه موبایل در صفحه نمایش خود دارای بیشترین میزان باکتری و قارچ می باشند.

آلودگی گوشی های هوشمند

صفحه نمایش سامسونگ گلکسی اس ۸، آیفون ۶ و گوگل پیکسل به ترتیب حدود ۱۰۰، ۴۰ و ۱۲ واحد تشکیل کلنی بر سانتی متر مربع باکتری یا قارچ را روی خود جای داده اند. البته باید اعتراف کرد که صفحه نمایش این موبایل ها ۴ برابر سایر نقاط آلوده می باشد.

آلودگی گوشی های هوشمند

ضمن اینکه میزان آلودگی یک صفحه کلید یا موس یک دفتر اداری عمومی دارای ۵ واحد باکتری است و این میزان باکتری در توالت فرنگی به ۱۴ می رسد.

آلودگی گوشی های هوشمند

این آلودگی در گوشی های هوشمند می تواند منبع مهمی برای بیماری های پوستی ناشی از قارچ و … باشد. این مسئله به دلیل استفاده مکرر کاربران از این گوشی ها می باشد. 

The post گوشی های هوشمند ۳ برابر بیش از توالت آلوده هستند appeared first on آرگا.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.